Uitslag 2021

HEREN:
1e plaats heren Mark Siekmans,  1.27 uur
2e plaats Kees Rekelhof,               1.31 uur
3e plaats Gerrit Duits,                    1.35 uur

DAMES:
1e plaats Sippie Louwsma,          1.30 uur
2e plaats Anne Beaulieu,             1.32 uur
3e plaats Heleen Dernison,          1.36 uur

1. Astrid Zijlstra

2. Martine Sijtsma                       1.38.51

3. Sarina Jannes                          1.40.15

4. Reinder Sinnema                      1.54

5. Johan Capelle                           dns

6. Nadja Capelle-Rijskamp

7. Rosa van der Velde                    1.50

8. Gert-Jan van den Eijnden           1.50

9. Mark Siekmans                          1.27       eerste prijs heren

10. Dick Pluim                               1.47.29

11. Sandro A.D. Schutte

12. Gerrit Duits                             1.35.17 derde prijs heren

13. Manon Kuiper                         dns

14. Greetje Capelle

15. Jeanette  Huitema

16. Ruben  Neelis                          dns                                           

17. Kees Rekelhof                         1.31       tweede prijs heren

18. Marianne Kooistra

19. Sipkje Louwsma                      1.30       eerste prijs dames

20. Koos Jacobsen                        1.37

21. Jeffrey Poort                            dns

22. Wim de Jongh                          dns

23. Marielle Leering                        dns

24. Rikus van Wijk                          dns

25. Petra Lok                                  1.45

26. Lon van Schaik                          dns

27. Heleen Dernison                        1.36       derde prijs dames

28. Thijs Groeneweg                        1.40

29. Karin Mahieu

30. Marianne Mahieu                        1.45

31. Wianne Brandt                            1.59

32. Maaike Lursen                             1.59

33. Els Kooi

34. Charlotte Veldt

35. Doortje Meijer

36. Anne BeauLieu                             1.32       tweede prijs dames          

37. Klaziena Runhart                          1.54

Uitslag 2019

Dames:
1e plaats Elena  Degenhardt,    1.35.20
2e plaats Anne Beaulieu,           1.39.00
3e plaats Marijke Popma,          1.39.18

Heren:
1e plaats Victor Claessens,         1.32.30
2e plaats Kees Rekelhof,             1.33.20
3e plaats Nigel  van der Roest,   1.35.00

 

                                                    Finish                      tijd

101 Ietsje de Boer                      geen tijd, andere route

102 Martine Sijtsma                   14.19.30                1.49.30

103 Sandro Schutte                    14.15.30                1.45.30

104 Majra Salomons                 14.25.30                 1.55.30

105 Johanna Paschen               14.10.45                 1.40.45

106 Elena Degenhardt              14.05.20                 1.35.20

107 Kees Rekelhof                     14.03.20                 1.33.20

108 Rianne Okma                      14.10.00                 1.40.00

109 Michael  Bardewee              d.n.f.

110 Sarina Jannes                     14.19.20                  1.49.20

111 Astrid Zijlstra                      14.37.00                  2.07.00

112 Ingrid van der Wal             14.10.00                 1.40.00

113 Carolien van der Sluis       14.16.20                  1.46.20

114 Marijke Popma                  14.09.18                  1.39.18

115 Victor Claessens                14.02.30                  1.32.30

116 Vincent van der Wijk        14.05.45                  1.35.45

117 Gineke Wijsbeek               14.18.50                  1.48.50

118 Nigel van der Roest          14.05.00                   1.35.00

119 Jeffrey Poort                      14.19.00                   1.49,00

120 Anne Beaulieu                   14.09.00                   1.39.00